Numuri

Studio

Studio apartaments ar atsevišķu dzīvojamo zonu un guļamistabu ar atvērto plānojumu, iebūvētu virtuvi, darba vietu un ērtu vannasistabu. Dizaina mēbes un lampas, koka grīdas, atsevišķos numuros – vēsturiskie rotājumi.
No95 € Dienā

Divu istabu Suite

Divu istabu Suite numuri ir aptuveni 38 m² lieli. Grezna, plaša un gaiša dzīvojamā istaba, guļamistaba, kas atdalīta ar duvīm, un ērta vannasistaba. Vienā no numuriem– arī balkons. Pilnībā aprīkota atpūtas un darba zona ar rakstāmgaldu un ērtu krēslu. Dizaina mēbeles un lampas, koka grīdas, atsevišķos numuros – vēsturiskie rotājumi.
No100 € Dienā

Mansarda numurs

Mansarda numuri atrodas viesnīcas 3. stāvā. Mansarda numurs ar divvietīgu vai divām vienvietīgām atsevišķam gultām, pilnībā aprīkota atpūtas un darba zona ar rakstāmgaldu, ērtu krēslu un atpūtas krēslu.
No75 € Dienā

Junior Suite

Atsevišķa dzīvojamā zona un guļamistaba ar atvērto plānojumu. Pilnībā aprīkota atpūtas un darba zona ar rakstāmgaldu un ērtu krēslu. Dizaina mēbeles un lampas, koka grīdas, atsevišķos numuros – vēsturiskie rotājumi.
No90 € Dienā

Superior

Numurs ar divvietīgu vai divām vienvietīgām atsevišķam gultām, pilnībā aprīkota atpūtas un darba zona ar rakstāmgaldu, ērtu krēslu un atpūtas krēslu. Dizaina mēbeles un lampas, koka grīdas, atsevišķos numuros –  arī vēsturiskie rotājumi.
No65 € Dienā

Classic

Numurs ar divvietīgu vai divām vienvietīgām atsevišķām gultām, pilnībā aprīkota atpūtas un darba zona ar rakstāmgaldu, ērtu krēslu un atpūtas krēslu. Dizaina mēbeles un lampas, koka grīdas, atsevišķos numuros –  arī vēsturiskie rotājumi.
No60 € Dienā