Atpūta

Šajā sadaļā atradīsiet Art Hotel Roma ieteikumus arpūtai kopā ar draugiem un ģimeni.<br />

 

Liepājas pludmale

 

Liepājas pludmale kā populāra peldvieta pazīstama kopš 19.gadsimta sešdesmitajiem gadiem, kad te sāka viesoties Krievijas cars, viņa dzimtas un galma pārstāvji. Te ir baltas, ļoti smalkas smiltis, ko apbrīno pat ļaudis, kuri pabijuši lepnos pasaules kūrortos.
Pēc vētrām Liepājas pludmalē nereti var atrast lielākus vai mazākus dzintara gabalus, kas krastā izskaloti kopā ar jūras aļģēm un gliemežvākiem. Esiet uzmanīgi - starp tiem var gadīties arī Padomju armijas atstātais mantojums - viegli uzliesmojošie fosfora gabaliņi, ko grūti atšķirt no īstajām „priežu asarām" - dzintara! Pludmales josla bezvēja laikā ir aptuveni 50 - 80 metrus plata, pilsētas pludmales garums ir apmēram 8 km.

 

 


Zirgu salas dabas taka 

 

Labiekārtota vieta atpūtai brīvā dabā Liepājas ezera Zirgu salā. Izbūvēta puskilometru gara pastaigu taka ar  šķembu segumu un koka laipas ar divām skatu platformām virs ezera ūdenslīmeņa.  Dabas taka papildināta ar trīs āra trenažieriem, kā arī atpūtas vietām, kurās ir gan piknika galdi ar soliem un atkritumu urnām, gan arī ugunskura vietas.

 

Dabas takas apmeklētāju informēšanai un izglītošanai uzstādīti trīs informatīvi stendi par Liepājas ezera dabas vērtībām, četras brīdinājuma un trīs norāžu zīmes. Izbūvējot dabas taku, sakopta teritorija 1,75 hektāru platībā. Teritorijā izveidotas dobes 1 950 kvadrātmetru platībā, kopumā iestādot 14,6 tūkstošus graudzāļu un medus augu stādu. Zirgu sala ir lielākā no 15 Liepājas ezera salām.


Jūrmalas parks 

 

Jūrmalas parks ir Liepājas lepnums. To sāka veidot 19.gadsimta beigās. 3 km garais parks aizņem 50 ha, un šobrīd tas ir viens no lielākajiem stādītajiem parkiem Latvijā. Parkā sastopamas ap 140 vietējās un svešzemju kokaugu sugas.